Hakkımızda

Mavi Turna, Türkiye’nin İnternet Kitapçısı

 

Biyolojik, kültürel ve ezoterik bir semboldür turna. Turna üzerine edebiyatımızda şiirler ve romanlar yazılmıştır. Turnalar üzerine Türküler söylenmiştir. Turnalar göçebe bir kuştur. Anadolu’da kültürümüzü nesilden nesile taşıyan bir varlıktır Mavi Turna…

 

İşte markamız olarak bize değer katan Mavi Turna, sizlere kitaplar taşıyacak kültür elçisidir. Sınavlara hazırlık kitapları başta olmak üzere ders kitapları, edebiyat ve Sanat Kitapları, kültürel kitaplar, çocuk kitapları, roman ve bilim kurgu kitapları ile her zaman yanınızda olacak Mavi Turna…

 

Mavi Turna; gençlerin ihtiyaç duyacağı tüm kitaplara ulaşabileceği, Türkiye’nin en büyük online kitap satış ve tedarik noktasıdır; kitapların yanısıra aynı zamanda; bilimsel oyuncaklar, eğitim gereçleri, deney setleri, gençlerin ihtiyaç duyacağı her türlü hediyelik eşyalar ve e-kitap satış noktasıdır.

 

Sınavlara hazırlık kitapları konusunda basılan tüm kitapların, eğitim öğretimde kullanılan materyallerin, bilimsel oyuncakların, deney setlerinin, hediyelik eşyaların tedarik edildiği bir merkez olacaktır.

 

Okuyucu kitlemiz büyük çoğunlukla sınavlara hazırlanan gençler, akademisyenler, öğretim üyeleri, lise ve üniversite öğrencileri, ar-ge çalışanları, edebiyatçı ve sanatçılar, öğretmenler ve üniversite mezunu kişiler, çocuklar ve anneler olacaktır. Kısacası Türkiye’nin İnternet kitapçısı Mavi Turna; herkesin online kitapçısıdır.

 

Mavi Turna olarak, herkese kitap ulaştırarak faydalı olmak temel yaklaşımımız ve önceliğimizdir.

Alışveriş Sepeti

close
WhatsApp chat